Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

OCENIAMY MIĘDZYRZECKIE SZKOŁY

Utworzony przez tata, 20 stycznia 2013 r. o 17:03
A jak nowy naczelny w 2 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie wiem , nie znam się , nie orientuję albo po co wam to było przecież Arti jest taki dobry jak ojciec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nic nie wiem , nie znam się , nie orientuję albo po co wam to było przecież Arti jest taki dobry jak ojciec.
Wydaje mi się,że należy oczekiwać,że nowe władze w ZSE w bardzo krótkim czasie zejdzie w rankibgo do poziomu "zera" pewnie w krótszym czasieniż to się stało po zmianie dyrekcji w ZSP gdzie przwieziony w worku dyrektor był za leniwy aby cokolwiek robić poza ozyszczaniem michy - dlatego dno osiągnięto dopiero po trzech latach.W ZSE nowemu władcy wydaje się że coś wie o kierowaniu/jak wszystkim wefistom/w naszym mieście dlatego krach przyjdzie nacznie szybciej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracając do tematu podstawówek, uważam, że "3" jest ok. Dwoje moich dzieci chodzi do tej szkoły i nie mam powodów do narzekań. Dobra baza, dobrzy nauczyciele, dużo zajęć pozalekcyjnych, wycieczek. A poziom też w porządku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się , trójka to dobra szkoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
zgadzam się , trójka to dobra szkoła [/quote] [quote name='gość' timestamp='1364323159' post='750487'] zgadzam się , trójka to dobra szkoła
Zgadza się na trójkę zasługuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzic napisał:
Zgadza się na trójkę zasługuje.
a ja dałbym 5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Wracając do tematu podstawówek, uważam, że "3" jest ok. Dwoje moich dzieci chodzi do tej szkoły i nie mam powodów do narzekań. Dobra baza, dobrzy nauczyciele, dużo zajęć pozalekcyjnych, wycieczek. A poziom też w porządku.
szczególnie jeśli chodzi o te ,,zajęcia pozalekcyjne i wycieczki,, kiedy to Panie organizują wycieczkę w okresie przedświątecznym na ZŁOTE TARASY kpina .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczególnie jeśli chodzi o te ,,zajęcia pozalekcyjne i wycieczki,, kiedy to Panie organizują wycieczkę w okresie przedświątecznym na ZŁOTE TARASY kpina . Wyobraź sobie qq, że te Panie organizują wycieczki kosztem swojego wolnego czasu. Można odbębnic 4 godziny w szkole i zając się sprzątaniem domu i robieniem zakupów. Ja też uważam, że są One durne i jeżdżą na wycieczki tracąc czas od 7 do 21 dla cudzych bachorów, których rodzice są baranami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też baran napisał:
szczególnie jeśli chodzi o te ,,zajęcia pozalekcyjne i wycieczki,, kiedy to Panie organizują wycieczkę w okresie przedświątecznym na ZŁOTE TARASY kpina . Wyobraź sobie qq, że te Panie organizują wycieczki kosztem swojego wolnego czasu. Można odbębnic 4 godziny w szkole i zając się sprzątaniem domu i robieniem zakupów. Ja też uważam, że są One durne i jeżdżą na wycieczki tracąc czas od 7 do 21 dla cudzych bachorów, których rodzice są baranami.
O ile wiem, to One realizują określony program dydaktyczny. Ucząc geografi trzeba pokazać dzieciom Wisłę jak wygląda i którędy przepływa. Oprócz ,,tarasów" bywa teatr, muzea, czasami parlament itp. Prawdę mówiąc wszystkie dzieci są nasze i edukacja powinna być na właściwym poziomie, chociażby rodzice byli baranami. Gorzej jak w gronie pedadogicznym znajdzie się osoba bez właściwego zrozumienia swojej misji w wybranym zawodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden z wielu napisał:
O ile wiem, to One realizują określony program dydaktyczny. Ucząc geografi trzeba pokazać dzieciom Wisłę jak wygląda i którędy przepływa. Oprócz ,,tarasów" bywa teatr, muzea, czasami parlament itp. Prawdę mówiąc wszystkie dzieci są nasze i edukacja powinna być na właściwym poziomie, chociażby rodzice byli baranami. Gorzej jak w gronie pedadogicznym znajdzie się osoba bez właściwego zrozumienia swojej misji w wybranym zawodzie.
Żeby się wypowiadac należy rozumiec to co się czyta. Ja nie mówię o programie, ale o czasie pracy. W dobie integracji europejskiej można dzieciom pokazywac Paryż, Londyn i inne miasta w Europie, ale jeżeli jakiś baran zawrze w programie zwiedzanie Londynu to powinien również przewidziec, że zajmie to określony czas pracy, który musi poświęcic osoba, która będzie realizowała ten program. Ogarniasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no co ty nie powiesz, nauczyciele to zawod dla leni z powolania, wolne weekendy, praca po 30 godzin jesli nie mniej tygodniowo, 2 miesiace wakacji, nic im sie nie stanie jak troche wiecej czasu poswieca dla pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Czarusia potwierdzam trójka pod każdym względem podupada i nie widać chęci ze strony nauczycieli oraz dyrekcji naprawy tego stanu rzeczy .Osiedli na laurach i tylko siatkówka ich nakręca.Poziom nauczania marny także zastanów się Czaruś bo to chodzi o przyszłość twojego dziecka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzic napisał:
Do Czarusia potwierdzam trójka pod każdym względem podupada i nie widać chęci ze strony nauczycieli oraz dyrekcji naprawy tego stanu rzeczy .Osiedli na laurach i tylko siatkówka ich nakręca.Poziom nauczania marny także zastanów się Czaruś bo to chodzi o przyszłość twojego dziecka [/quote] [quote name='rodzic' timestamp='1365406060' post='756180'] Do Czarusia potwierdzam trójka pod każdym względem podupada i nie widać chęci ze strony nauczycieli oraz dyrekcji naprawy tego stanu rzeczy .Osiedli na laurach i tylko siatkówka ich nakręca.Poziom nauczania marny także zastanów się Czaruś bo to chodzi o przyszłość twojego dziecka
Oceniając poziom nauczania miarą oceny szkolnej należy stwierdzić,że ocena odpowiada numerowi szkoły.To świadczy o "wielkości reformatorów" bo tak przeprowadzić autorskie reformy żeby nadany numer odzwierciedlał poziom nauki nie jest sprawą prostą i może się udać tylko tym co mają w głowie wyłącznie fikołki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plurl.pw/aoisjocoa092jijpg  zdj kolegi ktory zaginal 2 tyg temu sprawa zajmuje sie rutkowski ; / zaginal na dolnymslasku ; / ale kto kolwiek cos wie prosze pomoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie jest dobrze jak masz grzeczne i mądre dziecko. Sam nie masz kompleksów i wiesz na czym stoisz. Nauczyciel nawet słaby nie jest w stanie dziś uczyć w szkole bo go wyśmieją dzieciaki . Dlatego tylu uzależnionych. W dzisiejszych podstawówkach i wyżej uczą z małymi wyjątkami miernoty. Wiem bo wielu z nich chodziło ze mną do szkoły itd. a jak nie ze mą to z moimi znajomymi itp. mała mieścina. Ich anonimowość jest nijaka. Ci którzy dołączyli z okolicznych wsi dawno są zdemaskowani - to mała prowincja. My rodzice wiemy: kto z kim i dlaczego ; ile razy powtarzał klasę w LO,LE. Jak długo i z jakiego powodu Lublin, Siedlce ,Białystok, Pułtusk, Biała Podlaska stawały się przyjazne dla Naszego Grona Pedagogicznego.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wam coś powiem. Czego wy wymagacie od nauczycieli. Zacznijcie najpierw wymagać od swoich dzieci. Nauczyciel dzisiaj nic nie może (nie jestem nauczycielem i nie mam nauczyciela w najbliższej rodzinie). Nauczyciel dzisiaj nie jest autorytetem a jak ma być skoro w niejednym domu wraca mamusia albo tatuś z zebrania z tekstem "znowu ta krowa czepiała się mojego synka/córeczki" i dalej my rodzice mylimy że nasze pociechy to takie świętoszki. a prawda jest taka że dzieciaki się nie uczą, są bezstresowo wychowywane, mogą wszystko i niestety tacy mali i więksi ludzie mają duży wpływ na to jaka jest szkoła. a tak na marginesie to szukam anglisty, czy polecicie kogoś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A szukam korków z fizyki w m-cu. Podrzućcie jakiś propozycje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wam coś powiem. Czego wy wymagacie od nauczycieli. Zacznijcie najpierw wymagać od swoich dzieci. Nauczyciel dzisiaj nic nie może (nie jestem nauczycielem i nie mam nauczyciela w najbliższej rodzinie). Nauczyciel dzisiaj nie jest autorytetem a jak ma być skoro w niejednym domu wraca mamusia albo tatuś z zebrania z tekstem "znowu ta krowa czepiała się mojego synka/córeczki" i dalej my rodzice mylimy że nasze pociechy to takie świętoszki. a prawda jest taka że dzieciaki się nie uczą, są bezstresowo wychowywane, mogą wszystko i niestety tacy mali i więksi ludzie mają duży wpływ na to jaka jest szkoła. a tak na marginesie to szukam anglisty, czy polecicie kogoś?
 
A ja wam coś powiem. Czego wy wymagacie od nauczycieli. Zacznijcie najpierw wymagać od swoich dzieci. Nauczyciel dzisiaj nic nie może (nie jestem nauczycielem i nie mam nauczyciela w najbliższej rodzinie). Nauczyciel dzisiaj nie jest autorytetem a jak ma być skoro w niejednym domu wraca mamusia albo tatuś z zebrania z tekstem "znowu ta krowa czepiała się mojego synka/córeczki" i dalej my rodzice mylimy że nasze pociechy to takie świętoszki. a prawda jest taka że dzieciaki się nie uczą, są bezstresowo wychowywane, mogą wszystko i niestety tacy mali i więksi ludzie mają duży wpływ na to jaka jest szkoła. a tak na marginesie to szukam anglisty, czy polecicie kogoś?
A potem z takich "aniołków" wrasta taka "kochająca się para jak ci z Białej P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 to najgorsza szkoła w Międzyrzecu a pani pedagog K. to na 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...